Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★

  • Juno

    ★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • Gladiator

    ★★★

  • Titanic

    ★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★★★

  • Amadeus

    ★★★★

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★

  • Jaws

    ★★★★