Sort by
  • Strange World

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Kakegurui: The Movie

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Captain Marvel

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

  • Balloon

    ★★★½

  • Christopher Robin

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • A Christmas Prince

    ½

  • Unknown Soldier

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Cars 3

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Doctor Strange

  • Moana

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

    ★★

  • La La Land

    ★★★

  • Suicide Squad

  • Your Name.

    ★★★★

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★

  • The Handmaiden

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

  • Zootopia

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Good Dinosaur

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★

  • Lapland Odyssey 2

    ★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★½

  • Ant-Man

  • Avengers: Age of Ultron

  • Frozen Fever

  • Fifty Shades of Grey

    ½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • The Maze Runner

    ★★½

  • Tokyo Ghoul

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon 2

  • The Fault in Our Stars

    ★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★★½