• Silent Night

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • Back to the Future Part II

    ★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tomb Raider

    ★★½