RSS feed for Lise

Lise has logged 10 entries for films during April 2009.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Redbelt

Redbelt

2008
×
★★★½
Edit this entry  
24
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★★★
Edit this entry  
21
Sunshine

Sunshine

2007
×
★★★½
Edit this entry  
20
Butch Cassidy and the Sundance Kid

Butch Cassidy and the Sundance Kid

1969
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Go

Go

1999
×
★★★½
Edit this entry  
12
Gandhi

Gandhi

1982
×
★★★★
Edit this entry  
06
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Nights in Rodanthe

Nights in Rodanthe

2008
×
★★★
Edit this entry  
04
Made of Honor

Made of Honor

2008
×
★★
Edit this entry  
02
Nick and Norah's Infinite Playlist

Nick and Norah's Infinite Playlist

2008
×
★★★
Edit this entry