• The Man From Toronto

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • The Bubble

    ★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Pam & Tommy

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Four of Us

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Crisis

    ★★½

  • Framing Britney Spears

  • Bliss

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★