Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ½

  • Creed III

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

  • Babylon

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ½

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Mother/Android

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • House of Gucci

    ★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Injustice

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • DC Showcase: Blue Beetle

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Black Widow

    ½