Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★

  • Images

    ★★★★½

  • 8½

    ★★★★★

  • Meek's Cutoff

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Saint Maud

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • High Life

    ★★★★

  • The Blazing World

    ★★★