Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

  • Bros

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★