RSS feed for lizardgf3000

lizardgf3000 has logged 16 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Romy and Michele's High School Reunion

Romy and Michele's High School Reunion

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
Read the review Edit this entry