Sort by
  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Audition

    ★★★★

  • Vampire's Kiss

    ★★★

  • The Lure

    ★★★★

  • Thunder Road

    ★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Blue Ruin

    ★★★½

  • Proxy

    ★★★½

  • Snowpiercer

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The Climb

    ★★★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★½

  • Malignant

  • Shiva Baby

    ★★★½