• Hubie Halloween

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • Ammonite

  • The Devil All the Time

  • Tenet

  • Chemical Hearts

  • Hamilton

  • Desperados

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Artemis Fowl

  • Dating Amber

  • The Half of It

  • Dangerous Lies

  • Love Wedding Repeat

  • Spenser Confidential

  • Disclosure

  • Horse Girl

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • My Spy

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

  • Bombshell

  • 6 Underground

  • Little Women

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

  • Jumanji: The Next Level

  • The Knight Before Christmas

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Last Christmas

  • Let It Snow

  • Klaus

  • Doctor Sleep

  • Rattlesnake

  • Earthquake Bird

  • The Addams Family

  • Zombieland: Double Tap

  • The Irishman

  • In the Tall Grass

  • American Son

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Platform

  • The King

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Ad Astra

  • Marriage Story

  • It Chapter Two

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • Otherhood

  • Ready or Not

  • Secret Obsession

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Crawl

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Men in Black: International

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Dark Phoenix

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Ma

  • Murder Mystery

  • Rim of the World

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★