Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★

  • The Creator

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Strays

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • Last Summer

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★

  • May December

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Champions

    ★★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Passages

    ★★★★★

  • Scrapper

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • You People

    ½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • no one saw me standing there

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★½

  • Barbarian

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Prey

    ½

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ½

  • Men

    ½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★