Sort by
  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Bride Wars

    ★★★★

  • Paperman

    ★★½

  • Good Time

    ★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★½

  • Cars

    ★★★★½

  • Cars 2

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★★

  • Dazed and Confused

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★½

  • Possessor

    ★★½

  • The Paedophile Hunter

    ★★½

  • Monsters University

    ★★★★½

  • The Vigil

    ★½

  • A Monster Calls

    ★★★★½

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★