Lizy has logged 13 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Dirty Computer

Dirty Computer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Laura

Laura

1944
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sense and Sensibility

Sense and Sensibility

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Grandma

Grandma

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Great Mouse Detective

The Great Mouse Detective

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Their Own Desire

Their Own Desire

1929
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
License to Wed

License to Wed

2007
×
Read the review Edit this entry  
08
Seth Rogen's Hilarity for Charity

Seth Rogen's Hilarity for Charity

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Aristocats

The Aristocats

1970
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Appropriate Behavior

Appropriate Behavior

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Pete Davidson: SMD

Pete Davidson: SMD

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry