• The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★

  • Moxie

    ★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★½

  • The Ripper

    ★★★★

  • Room 2806: The Accusation

    ★★★½

  • Godmothered

    ★½

  • The Prom

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Holidate

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • 537 Votes

    ★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★½

  • Des

    ★★★

  • This Is Paris

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • The Sleepover

  • High Score

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Work It

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Athlete A

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • Hollywood

    ★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★½

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Miss Americana

    ★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • Stage Mother

    ★★★

  • Dolly Parton: Here I Am

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ★½

  • Bombshell

    ★½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Noelle

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★★