• Barbie

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

  • The Gray Man

  • Morbius

  • Deep Water

  • The Batman

    ★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Tililing

    ½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Dolittle

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Spies in Disguise

    ★★

  • Frozen II

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★

  • Gucci Guilty

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bird Box

    ½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Wonder

    ★★★

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Annabelle: Creation

    ★★

  • Transformers: The Last Knight

  • Despicable Me 3

    ★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Okja

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ★★