• Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Simpsons | Balenciaga

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • RuPaul’s Drag Race: Corona Can’t Keep a Good Queen Down

    ★½

  • Mass

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Jinkx & DeLa Holiday Special

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

  • Mank

    ★★★★

  • Holidate

    ★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • Rebecca

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Ammonite

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • After We Collided

    ½

  • Work It

    ★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Bigfoot Family

    ★½

  • Money Plane

  • Ava

    ★½

  • Desperados

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★

  • Scoob!

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Mulan

    ★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • Homeward

    ½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★½

  • Emma.

    ★★★½