• C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Showgirls

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★½

  • Lock, Stock and Two Smoking Barrels

    ★★★½

  • Kick-Ass 2

    ★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Cinderella

  • Queen of Blood

    ★★★

  • Mary Poppins

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★½

  • star-crossed: the film

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★½