Sort by
  • Scream VI

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Funny Pages

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

  • Holy Spider

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Dirtbag

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

  • Fresh

  • Scream

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

  • Memoria

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

  • Birds of Paradise

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Housemaid

  • Last Night in Soho

  • The Lost Daughter

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon