• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • In Space with Markiplier

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Cryptoland

  • Encanto

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Squid Game

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

  • Black Widow

    ★½

  • The Tomorrow War

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Warfstache Automated Interview Automaton

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

  • The Croods: A New Age

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Soul

  • Bill & Ted Face the Music

  • Greyhound

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Sonic the Hedgehog

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Spies in Disguise

  • Frozen II

  • A Heist with Markiplier

  • Zombieland: Double Tap

  • Gemini Man

  • Knives Out

  • Joker

  • Ford v Ferrari

  • Spider-Man: Far From Home

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Damien

    ★★½

  • Brightburn

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Aladdin

  • Yesterday

  • Avengers: Endgame

  • Breakthrough

  • Dumbo

  • Captain Marvel

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Doctor Who: Resolution

  • T-34

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Mary Poppins Returns

  • Aquaman

  • The Christmas Chronicles

  • Ralph Breaks the Internet

  • Venom

  • Next Gen

  • The House with a Clock in Its Walls

  • Wilford 'Motherloving' Warfstache

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War