• Licorice Pizza

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Ema

    ★★★★

  • The Frozen Ground

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Batman: Under the Red Hood

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Disturbing Behavior

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Stoker

    ★★★★½