• The Scorpion King

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Wrestler

    ★★★★

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★★★

  • 50 First Dates

    ★★★

  • Naked Lunch

    ★★★★

  • Police Story 3: Super Cop

    ★★★

  • Police Story 2

    ★★★½

  • Pumping Iron

    ★★★★½

  • To the Wonder

    ★★★★

  • Turtle Vision

    ★★★★

  • X-Men

    ★★½

  • Woody Woodpecker

    ½

  • Police Story

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Blast of Silence

    ★★½

  • Tenacious D in The Pick of Destiny

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★