Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Screecher's Reach

  • Sith

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Spookie Dookie

    ½

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★

  • Walk Up

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Night of the Bastard

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Out There Halloween Mega Tape

  • Nope

    ★★★★

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★½

  • The Gray Man

  • Bus Girl

    ★★★★★

  • Let Me Go (The Right Way)

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Babe Beach

    ★★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Showing Up

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Little Nicholas

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Father Stu

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Novelist’s Film

    ★★★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • Bidoof's Big Stand

  • Scream

    ★½