Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Terror Train 2

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Snow Globe

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Nutcracker Massacre

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • House of Clowns

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Terror Train

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Alone in the Dark

    ★½

  • Feed Me

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Vengeance 2: Bloodlines

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Don’t Fuck In The Woods 2

    ★★½

  • Mad God Ghoul Log

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Astonishing Tales of Terror: Rocktapussy!

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Curse of Crom: The Legend of Halloween

    ★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Athena

    ★★½

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Samaritan

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • The Hoot Owl

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • He Knows

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Gatlopp: Hell of a Game

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Amityville Karen

    ½

  • Piranha Women

    ★★½