Logan has logged 25 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Krisha

Krisha

2015
×
★★★
Edit this entry  
30
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
25
Old

Old

2021
×
Read the review Edit this entry  
22
Signs

Signs

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Strange Days

Strange Days

1995
×
★★★★
Edit this entry  
21
Amores Perros

Amores Perros

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pig

Pig

2021
×
★★
Edit this entry  
20
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★★
Edit this entry  
19
Diary of a Mad Housewife

Diary of a Mad Housewife

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Paranoia Agent

Paranoia Agent

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
The Loneliest Whale: The Search for 52

The Loneliest Whale: The Search for 52

2021
×
Edit this entry  
13
Summer of 85

Summer of 85

2020
×
★★★
Edit this entry  
12
The Good Son

The Good Son

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Metallica: Live Shit - Binge & Purge, San Diego 1992

Metallica: Live Shit - Binge & Purge, San Diego 1992

1993
×
★★★
Edit this entry  
08
Smokin' Aces

Smokin' Aces

2006
×
Read the review Edit this entry  
07
Bringing Out the Dead

Bringing Out the Dead

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Streets of Fire

Streets of Fire

1984
×
★★
Edit this entry  
04
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Street Fighter II: The Animated Movie

Street Fighter II: The Animated Movie

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ladybug Ladybug

Ladybug Ladybug

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry