Logan has logged 19 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
Edit this entry  
25
Paths of Glory

Paths of Glory

1957
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Paperman

Paperman

2012
×
★★★
Edit this entry  
22
More

More

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Good Time

Good Time

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
River's Edge

River's Edge

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Fall

The Fall

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
PlayTime

PlayTime

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
System Crasher

System Crasher

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ophelia

Ophelia

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Signs

Signs

2002
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Powers of Ten

Powers of Ten

1977
×
★★★
Edit this entry  
09
Boyz n the Hood

Boyz n the Hood

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Edit this entry  
06
Menace II Society

Menace II Society

1993
×
★★★
Edit this entry  
05
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Million Dollar Baby

Million Dollar Baby

2004
×
★★★
Edit this entry