RSS feed for Logan
  • The Rock at the End of the Driveway

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Noelle

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Sticks & Stones

    ★★★★

  • Airplane Mode

  • Midsommar

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Guava Island

    ★★★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★

  • Everybody's Everything

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Ray Romano: Right Here, Around the Corner

    ★★★★

  • Paddleton

    ★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • Walk the Talk

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Nasir: The Film

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★★

  • A Bike Thief

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Father of the Year

    ★★★

  • Uncharted: Live Action Fan Film

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★

  • The Week Of

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

    ★★★★

  • 6 Balloons

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • American Made

    ★★★★

  • The Emoji Movie

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Nick Kroll & John Mulaney: Oh, Hello on Broadway

    ★★★★★