RSS feed for Logan
  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★★

  • Loving Vincent

    ★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • The Night...

    ★★★★

  • My Friend Dahmer

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Sandy Wexler

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Age of Spin

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Deadpool: No Good Deed

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Logan

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Icarus

    ★★★

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Why Him?

    ★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Boo! A Madea Halloween

    ★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★

  • Trolls

    ★★★

  • Sing

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Shin Godzilla

    ★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • Nerve

    ★★★

  • Free State of Jones

    ★★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★★

  • Ice Age: Collision Course

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Piper

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • The Do-Over

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Get a Job

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Zoolander 2

    ★★★

  • All These Sleepless Nights

    ★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • Sisters

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Ridiculous 6

    ★★

  • Daddy's Home

    ★★