Sort by

loganrockmore has logged 128 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★½
Edit this entry  
25
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★½
Edit this entry  
24
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
Edit this entry  
23
A Charlie Brown Christmas

A Charlie Brown Christmas

1965
×
★★★½
Edit this entry  
23
A Very Harold & Kumar Christmas

A Very Harold & Kumar Christmas

2011
×
★★
Edit this entry  
23
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★
Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
Edit this entry  
14
Thor

Thor

2011
×
Edit this entry  
11
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
Edit this entry  
11
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Edit this entry  
10
Another Round

Another Round

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Tree Man

Tree Man

2016
×
★★★
Edit this entry  
27
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Edit this entry  
17
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Edit this entry  
11
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
09
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
04
National Treasure: Book of Secrets

National Treasure: Book of Secrets

2007
×
★★★½
Edit this entry  
03
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
02
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★★
Edit this entry  
31
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★½
Edit this entry  
26
Dr. No

Dr. No

1962
×
Edit this entry  
25
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★½
Edit this entry  
24
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Ghostbusters II

Ghostbusters II

1989
×
★★★★
Edit this entry  
21
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★½
Edit this entry  
20
From Russia with Love

From Russia with Love

1963
×
Edit this entry  
18
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Edit this entry  
17
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
Edit this entry  
07
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
23
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Dirty Work

Dirty Work

1998
×
★★★
Edit this entry  
01
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Edit this entry