loganrockmore has logged 10 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Josie and the Pussycats

Josie and the Pussycats

2001
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Alien

Alien

1979
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Amazing Johnathan Documentary

The Amazing Johnathan Documentary

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Clueless

Clueless

1995
×
★★★½
Edit this entry  
19
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★
Edit this entry  
08
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Alien Resurrection

Alien Resurrection

1997
×
★★½
Edit this entry  
01
The Biggest Little Farm

The Biggest Little Farm

2018
×
★★★★½
Edit this entry