loganrockmore has logged 15 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
Conan O'Brien Can't Stop

Conan O'Brien Can't Stop

2011
×
★★★★
Edit this entry  
25
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★½
Edit this entry  
24
Barb and Star Go to Vista Del Mar

Barb and Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Demolition Man

Demolition Man

1993
×
★★
Edit this entry  
15
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Away We Go

Away We Go

2009
×
★★★
Edit this entry  
13
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Julie & Julia

Julie & Julia

2009
×
★★★½
Edit this entry  
11
Strip Down, Rise Up

Strip Down, Rise Up

2021
×
★★★½
Edit this entry  
10
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
09
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Dads

Dads

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Vacation

Vacation

2015
×
★★½
Edit this entry  
03
Traffic

Traffic

2000
×
★★★★
Edit this entry