Sort by

loganrockmore has logged 11 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Edit this entry  
29
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
Edit this entry  
27
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Father

The Father

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★
Edit this entry  
08
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★½
Edit this entry  
07
Veronica Mars

Veronica Mars

2014
×
★★½
Edit this entry  
06
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Edit this entry