Sort by

loganrockmore has logged 21 entries for films during 2024.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
American Fiction

American Fiction

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★
Edit this entry  
04
Untold: Crime & Penalties

Untold: Crime & Penalties

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
03
How It Ends

How It Ends

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★½
Edit this entry  
30
Poor Things

Poor Things

2023
×
★★★★
Edit this entry  
14
RoboCop

RoboCop

1987
×
★★½
Edit this entry  
12
BlackBerry

BlackBerry

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
08
The Iron Claw

The Iron Claw

2023
×
★★★
Edit this entry  
07
The Orange Years: The Nickelodeon Story

The Orange Years: The Nickelodeon Story

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

2023
×
Edit this entry  
05
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Edit this entry  
05
I Used to Go Here

I Used to Go Here

2020
×
★★★½
Edit this entry  
04
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★
Edit this entry  
04
Eat Wheaties!

Eat Wheaties!

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Adventureland

Adventureland

2009
×
Edit this entry  
02
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Edit this entry  
01
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Edit this entry