Sort by

Logan has logged 12 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Da Kath & Kim Code

Da Kath & Kim Code

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Descent

The Descent

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Palindromes

Palindromes

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Banana Split

Banana Split

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
Scarface

Scarface

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Rental

The Rental

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Good Girls Get High

Good Girls Get High

2018
×
Read the review Edit this entry  
02
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
The Way Way Back

The Way Way Back

2013
×
★★
Read the review Edit this entry