Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★
Edit this entry  
23
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Videodrome

Videodrome

1983
×
★★★★
Edit this entry  
03
Revenge

Revenge

2017
×
★★★½
Edit this entry  
02
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★
Edit this entry  
22
The Witch

The Witch

2015
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Hollywood Complex

The Hollywood Complex

2011
×
★★★½
Edit this entry  
10
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Ranger

The Ranger

2018
×
★★★
Edit this entry  
07
Blood Feast

Blood Feast

1963
×
★★★★
Edit this entry  
04
Ramekin

Ramekin

2018
×
½
Edit this entry