Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Trolls Band Together

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ½

  • The Creator

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

  • The Killer

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Ghosted

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Inside

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Jackals & Fireflies

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★