Sort by

Logan has logged 26 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Lamb

Lamb

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Cryptozoo

Cryptozoo

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Rescue

The Rescue

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Flee

Flee

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Titane

Titane

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Editing

Editing

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Venom

Venom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Hey, You!

Hey, You!

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Diana: The Musical

Diana: The Musical

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
Limbo

Limbo

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spectre

Spectre

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tome of the Unknown

Tome of the Unknown

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Over the Garden Wall

Over the Garden Wall

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★
Read the review Edit this entry