Sort by

loggie has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
As the Gods Will

As the Gods Will

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Pet Peeve

Pet Peeve

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Cassadaga

Cassadaga

2011
×
Read the review Edit this entry  
19
Tetsuo: The Iron Man

Tetsuo: The Iron Man

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Razorback

Razorback

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Beach House

The Beach House

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Scare Me

Scare Me

2020
×
Read the review Edit this entry  
18
The Happiness of the Katakuris

The Happiness of the Katakuris

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Noroi: The Curse

Noroi: The Curse

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pulse

Pulse

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Funeral Parade of Roses

Funeral Parade of Roses

1969
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Extremity

Extremity

2018
×
★★
Read the review Edit this entry