• Tenet

    ★★★★½

  • Desperados

    ★★★

  • The F**k-It List

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★

  • 365 Days

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Cheer

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Jexi

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Tag

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • I Feel Pretty

    ★★½

  • Blockers

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★

  • Killing Hasselhoff

    ½

  • Tour de Pharmacy

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Baywatch

    ★★★½

  • The Night...

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★

  • Split

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★★

  • Nerve

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Now You See Me 2

    ★★★★

  • Me Before You

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★