• Tenet

    ★★★★½

  • Zookeeper

    ★★★½

  • Killing Hasselhoff

    ½

  • Scoob!

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • Jexi

    ★★★½

  • The Intern

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Desperados

    ★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Kangaroo Jack

    ★★

  • How Do You Know

    ★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★½

  • Cloudy with a Chance of Meatballs

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Sleepless in Seattle

    ★★★

  • I Now Pronounce You Chuck & Larry

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½