• The Power

    ★★½

  • Joe Buffalo

    ★★★½

  • Our Bed Is Green

    ★★★½

  • Joanne Is Dead

    ★★★

  • The Spine of Night

    ★★★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • Nuevo Rico

    ★★★½

  • Reklaw

    ★★★

  • Puss

    ★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • Sisters

    ★★★

  • The Thing That Ate the Birds

    ★★★

  • Run That Shit!

    ★★★

  • The Expected

    ★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • The Bloodhound

    ★★★

  • The Call

    ★★★

  • The Man in the Woods

    ★★★★

  • Love Is Just a Death Away

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Archenemy

  • Flex

    ★★★½

  • Opera

    ★★★★

  • Violation

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Come True

    ★★★★

  • Don't Peek

    ★★★

  • Showtime

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★½

  • Empress of Darkness

    ★★★★

  • Death Drop Gorgeous

    ★★★★

  • KKUM

    ★★★½

  • Ghosts of War

    ★★

  • Normal

    ★★★★

  • My Fat Arse and I

    ★★★½

  • MOM

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

  • Honeydew

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • Carrion

    ★★½

  • Rendang of Death

    ★★★½

  • Alone

    ★★★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★½

  • Stump the Guesser

    ★★★★

  • Last and First Men

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Siberia

    ★★★★

  • Acid Babylon

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • A Tale Best Forgotten

    ★★★½

  • Shirley

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Relic

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★

  • Amulet

    ★★★½

  • Cuties

    ★★½

  • Underwater

    ★★½

  • The Grudge

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★

  • Curse of the Blind Dead

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

  • VR Food

    ★★★★

  • Blood Vessel

    ★★