Sort by
  • Wicked Part 1

  • Wish

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ½

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Stutz

    ★★★

  • Talk to Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Watcher

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Smile

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • My Policeman

    ★½

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

  • Funny Pages

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Territory

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★

  • Old

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Hamilton

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Sweet Thing

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Spree

    ★★