• The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Intrusion

  • Dune

    ★★½

  • Aftermath

    ★½

  • Till Death

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Devil Below

    ★½

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★★

  • Rebecca

    ★½

  • Run

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Ava

    ★★½

  • Inheritance

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Psychos And Socios

  • The Postcard Killings

    ★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Vanished

    ★★½

  • The Stranger

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The Lost Women of NXIVM

    ★★★

  • Here Comes Hell

    ★★★

  • The Good Liar

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Fractured

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

    ★★

  • Awake

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Secret Obsession

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

  • Midsommar

    ★★★★

  • Shaft

    ★½

  • Ma

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Brené Brown: The Call to Courage

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Dumbo

  • Happy Death Day 2U

    ★★½

  • Beneath The Leaves

    ★★★

  • Cold Pursuit

  • Down

    ★★

  • An Affair to Die For

    ★★

  • Serenity

    ★★★

  • American Hangman

    ★½

  • Escape Room

    ★★½

  • Vice

    ★★

  • Aquaman

    ★★

  • Robin Hood

    ★★

  • Cracked Up: The Darrell Hammond Story

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Hellmington

    ★★★

  • Replicas

    ★½

  • Welcome Home

    ★★

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★

  • The Final Wish

    ★★

  • No Escape Room

    ★★

  • Malevolent

    ★★

  • Night Hunter

  • Venom

    ★★