Sort by
  • Knights of Badassdom

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Runaway Jury

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Clearing

    ★★★

  • Role Models

    ★★★

  • The Naked Edge

    ★★★

  • Blood Orgy of the She-Devils

    ★★★

  • Christine

    ★★★

  • Village of the Damned

    ★★★

  • The Funhouse

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Francis Bacon: A Brush with Violence

    ★★★

  • Here Comes Hell

    ★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Ma

    ★★★

  • Oculus

    ★★★

  • The Lost Women of NXIVM

    ★★★