Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Steve-O: Demise and Rise

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Mickey's Christmas Carol

    ★★★★

  • Windy City Heat

    ★★★★

  • Stand by Me

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

    ★★★★

  • The Fog

    ★★★★

  • They Live

    ★★★★

  • Starman

    ★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Hitler's Dog, Gossip & Trickery

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★★