• Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★½

  • Black Crab

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★½

  • Copshop

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Raging Fire

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Trip

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★½