Sort by
  • X

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Earwig and the Witch

  • From Up on Poppy Hill

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Mad Max

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Sadness

    ★★★★

  • Choose or Die

  • Castle in the Sky

    ★★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Real Steel

    ★★★

  • Penguins of Madagascar

    ★★★