Sort by
  • Bama Rush

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★½

  • Harry & Meghan

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

  • Spirited

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Killer Sally

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Sins of Our Mother

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

  • Sophie: A Murder in West Cork