• Prey

  • The Most Hated Man on the Internet

  • Nope

  • Indian Predator: The Butcher Of Delhi

  • My Daughter's Killer

  • Girl in the Picture

  • Where Burning Cold Lies

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Thriller - A Cruel Documentary

  • Broker

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

  • Decision to Leave

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

  • Senior Year

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • A todas nos pasa

  • Cangallo y Canning

  • Nounours

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • What makes us stand out

  • Ahora ya sé dónde encontrarte

    ★½

  • Yaksha: Ruthless Operations

  • Metal Lords

  • A Short Story

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • Fast & Feel Love

  • One Day, You Will Reach the Sea

  • All Hail

    ½

  • Maze

  • Tigre del Carbón

  • Incantation

  • Adam by Eve: A Live in Animation

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

  • X

  • Tortoise Under the Earth

    ★★★★½

  • The Daughter

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Kotaro Lives Alone

    ★★★★★

  • In Our Prime

  • The Last 10 Years

  • A Home for My Heart

  • Worst Roommate Ever

  • Three Legged Horse

    ★★½

  • Juvenile Justice

  • Dhuin

    ★★★★½

  • Milky☆Highway

  • The Batman

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Exhumados

  • Alis

    ★★★★

  • Life Is But a Dream

  • The Novelist's Film

  • Gangubai Kathiawadi

  • AI Love You

    ★★

  • Love and Leashes

  • Pure Japanese

  • All of Us Are Dead

    ★★★★½

  • Tropicalía

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★½

  • The House