Sort by
  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Louis Theroux: Selling Sex

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Louis Theroux: Surviving America’s Most Hated Family

  • Anima

  • Toy Story 4

  • Parasite

    ★★★★

  • Les Misérables

    ★★★½

  • Wine Country

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • The Room

    ★★

  • The Dirt

    ★★★½

  • Monos

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Maniac

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • James Acaster: Repertoire

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★★½

  • Louis Theroux: Talking to Anorexia

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Little Evil

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★

  • CHiPS

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★

  • Newness

    ★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★

  • Louis Theroux: Savile

  • 13th

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • David Brent: Life on the Road

    ★★½

  • Bobby

    ★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • I, Daniel Blake

    ★★★

  • Louis Theroux: Drinking to Oblivion

    ★★★½

  • Whiskey Tango Foxtrot

    ★★★

  • Grimsby

    ★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Zoolander 2

    ★★½

  • Hi, How Are You Daniel Johnston?

    ★★★★

  • My Scientology Movie

    ★★★½

  • Steve Jobs

    ★★★★½

  • Pixels

  • Ted 2

  • Soaked in Bleach

    ★★★

  • Inside Out

    ★★

  • Hot Girls Wanted

    ★★

  • Amy

    ★★★★½

  • Get Hard

    ★★

  • The Interview

    ★★★½

  • Dumb and Dumber To

  • Interstellar

    ★★★

  • The Theory of Everything

    ★★★½

  • Lucy

    ★★★

  • Sex Tape

    ★★★